ПФК “Суми” виграє перший тайм, і грає в нічию | ПФК "Сумы"

ПФК “Суми” виграє перший тайм, і грає в нічию

19 березня ПФК «Суми» у місті Кривий Ріг на стадіоні шахти «Родіна» зіграв останній контрольний матч з одним із претендентів на вихід до першої ліги ФК «Гірник».

У першому таймі забивала тільки наша команда, реалізувавши свої стандарти у два м’ячі у ворота суперника. На самому початку матчу, на 2 хвилині, навіс справа, зі штрафного удару, в дотик з близької відстані замкнув Шаповаленко. А потім в середині тайму, на 25 хвилині, в штрафній гірників проворній всіх виявився Перепелиця, і подвоїв рахунок. У другому таймі господарям вдалося відіграти різницю в матчі, Кателін забив на 57 і 67 хвилинах. “Гірник” мав перевагу, і здалося, що місцевий суддя вирішив, що команди гратимуть, поки господарі не заб’ють, додатковий час переграли на 6 хвилин. Але фінальний свисток зафіксував нічию 2:2 (0:2).